Wydawca treści
POMOC DLA OLAFA
Olaf to mały bohater, który codziennie musi zmagać się z chorobą. Jest bardzo dzielny, bo mimo trudności nie poddaje się, ale wytrwale i cierpliwie znosi trudy choroby. Dzięki trosce rodziców udaje mu się, krok po kroku, odnosić małe sukcesy. Cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która sprawia, że Olaf jest opóźniony psychoruchowo a także ma zdiagnozowany zespół "dziecka wiotkiego". Wymaga codziennej rehabilitacji, systematycznych wizyt u lekarzy specjalistów oraz zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny. Dodatkowo dochodzą wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.
Wszystkie te zabiegi są codziennym wysiłkiem podejmowanym z wielką troską przez rodziców Olafa. Z każdym dniem podejmują walkę o to, by Olaf był zdrowszy. Niestety koszty zabiegów i rehabilitacji są duże. Bez wsparcia ludzi dobrego serca rodzicom trudno będzie im sprostać. Dlatego prosimy o DAR SERCA dla naszego małego przyjaciela.
Już teraz możesz okazać wsparcie. Przekaż1% na Olafa
Pomaganie jest dobre. Warto pomagać!
DAROWIZNA:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO", 77- 400 Złotów, Stawnica 33 A
NRB: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem: 950/K KOSTRZEWA OLAF - darowizna
Za okazaną pomoc dla Olafa serdecznie dziękujemy
Darz Bór!
Najnowsze aktualności
Polecane artykuły
Gdy kompas nie działa - warsztaty dla nauczycieli
Gdy kompas nie działa - warsztaty dla nauczycieli
Właśnie zakończył się cykl warsztatów dla nauczycieli w Nadleśnictwach Czarnobór, Karnieszewice i Połczyn! Było to wyjątkowe spotkanie z nauczycielami przyrody, biologii oraz innymi pasjonatami, którzy z wielkim zaangażowaniem odczytywali nasze leśne mapy, zgłębiali tajniki bezpieczeństwa i odkrywali na nowo świat dzikiej przyrody.
Nauczyciele mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji edukatorów.
Dagny Nowak-Staszewska z Nadleśnictwa Manowo opowiadała o botanicznych ciekawostkach i twórczych wyzwaniach w lesie, Karol Czaja z Nadleśnictwa Karnieszewice oprócz zwinnego dowcipu, chętnie dzielił się wiedzą na temat ornitologii, Sławomir Wiśniewski z Nadleśnictwo Tychowo zakiełkował wśród uczestników nową pasję do nasiennictwa.
W Nadleśnictwie Czarnobór przez leśne ścieżki (i nie tylko!) z aplikacją mBDL oprowadzały uczestników warsztatów Ilona Mielewczyk i Karolina Gronostaj, a o tym jak odnaleźć się „gdy kompas nie działa…” na Szlaku Mrówek w Nadleśnictwie Połczyn opowiadali Natalia Barszczewska i Sławek Wiśniewski.
Warsztaty były fantastyczną okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat roli edukacji przyrodniczej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, dobrą energię, zaangażowanie i wiele ciepłych słów na temat warsztatów. Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji w przyszłym roku!
Fot. Natalia Barszczewska, Karol Czaja, Agnieszka Giłka, Sławomir Wiśniewski, Anita Skrzoska-Jarkowska